Празнични попусти во Рамстор Мол

Неверојатни попусти и изненадувања во пресрет на празниците во Рамстор Мол.

Почнувајќи од 14.04, па сѐ до 01.05.2022 во Рамстор Мол ќе трае големата празнична распродажба на речиси сите производи од вашите омилени брендови.

Искористете ги големите попусти за купување на подарок за себе или за вашите најблиски за празниците од широката понуда на производи којшто ги нудат сите продавници во Рамстор Мол.

Посетителите на Рамстор Мол ќе имаат можност да пазарат во своите омилени продавници и да го искористат попустот кој достигнува до неверојатни -70%.

Вистинското место за вашиот шопинг – Рамстор Мол – Центар во Центар.