ЗАПОЧНА GARAGE SALE

Од денес па се до 17 Август заборавете на се друго и насочете се на шопинг во Рамстор Мол. Garage Sale конечно започна. Настанот кој  со нетрпение  го очекувавте, од денеска па се до17 Август  ќе ви донесе одлична можност да купувате на огромни попусти до 70% бидејќи ПРАВИМЕ ЧИСТКА, ВАДИМЕ СЕ НАДВОР.

Покрај големите попусти, посетителите на Рамсторе Мол ќе може да уживаат во богатата програма  специјално организирана за овој  настан која содржи многу музика во придружба на добро познатите Конга,Сакс и DJ Чедомирски кои  свечено ќе го одбележат стартот на најголемата распродажба во градот Garage Sale. Исто така, во вечерните часови  бидете дел од уникатната изведба со огнени ефекти пропратена со музика, забава,освежителни пијалоци и коктели, бројни акции и изненадувања од продажните објекти во Рамстор Мол. INSTA POST

Не ја пропуштајте и вие можноста да ја искористите неверојатната распродажба во Рамстор Мол која трае до 17ти Август. Дел од понудата на намалените производи може да ги најдете на следниот ЛИНК

Ве очекуваме на најголемиот шопинг. Каде ако не во Рамстор Мол!