• 1000_500
  • Kreativni-rabotilnici-slider-(1000x500)
  • 1000_500px
  • Cenatr-na-prijatelstvo
  • Centar-na-pazaruvanje

Работно време 10:00-22:00

Хипермаркет 08:00-22:00

Food court 09:00 – 23:00

Настани

30 декември 2016
Festive scene of Christmas candles with decoration of Christmas tree against wood background

Работно време на Рамстор мол за време на Божиќните празници

Почитувани посетители, Во продолжение погледнете го работното време на трговскиот центар Рамстор за време на Божиќнит...

Прочитај повеќе
26 декември 2016
%d1%84%d0%b1-%d0%b1%d1%80%d0%b0%d1%81%d0%ba%d0%be-27-12

Детска театарска претстава „Новогодишна авантура на Брашко“

Дечиња!!! Ве очекуваме утре во со почеток од 11.00 часот на детската театарска претстава „Новогодишната авантура на Б...

Прочитај повеќе
23 декември 2016
fotografiranje-so-dedo-mraz

Пристигнува Дедо Мраз во Рамстор мол!

Оваа сабота, 24ти декември во 14 часот пристигнува Дедо Мраз во Рамстор мол! Дечиња, ве покануваме заедно да се забав...

Прочитај повеќе

Промоции

10 јануари 2017
bata

Сезонски попусти во Бата

Започнаа сезонските попусти во продавницата на Бата, лоцирана на првиот кат во Рамстор мол. Купете ги вашите омилени ...

Прочитај повеќе
10 јануари 2017
15871809_1216712718410996_234671506972360511_n

Одлично намлување до -50 % попуст во Тимберленд

Сезонско намалување на новата колекција есен - зима во продавницата на Тимберленд. Побрзајте и купете го вашето омиле...

Прочитај повеќе
10 јануари 2017
springfiled

Дополнителни – 20% попуст во Спрингфилд

Одлично дополнително намалување од -20 % попуст на веќе намалената облека во продавницата на Спрингфилд, лоцирана на при...

Прочитај повеќе

Ramstore

Повелете во одлично
снабдениот супермаркет
на Рамстор

Прочитај повеќе