Неодолива есенска понуда од Wenice

Одлична есенска понуда за вашите најмили само во продавницата Wenice лоцирана на првиот кат во Рамстор мол.

popust-na-djemperi

Погледнете дел од новата колекција есен – зима наменета за вашите најмили.

wenice wenice2 wenice3 wenice4

wenice5

Посетете ја продавницата на Wenice и пронајдете го омиленото парче облека за вашите најмили.