Трчај со стил со Адидас

Купете патики за трчање и добијте подарок маичка Adidas.

Подгответе се за трчање со стил во Sport M!

*Акцијата важи во продавницата на Sport M, лоцирана на првиот кат во Рамстор мол  од 04.05-08.05.

adidas