✭ BLACK FRIDAY во Sport Vision✭

✭✭✭ BLACK FRIDAY ✭ BLACK WEEKEND ✭✭✭
Во продавницата на Sport Vision – НЕСОМНЕНО НАЈДОБРАТА ПОНУДА!
Намалување од 20% на целиот асортиман, и неодоливи 30% на вториот поевтин производ.
Не го пропуштајте намалувањето од 25. до 27. Ноември во мулти бренд продавницата на Sport Vision лоцирана на првиот кат во Рамстор мол.

Екипо Ве очекуваме!

sportvision