Black Friday во Ramstore Mall

Дали сте подготвени за добар шопинг? Ние сме!

Се ближи омилениот празник на сите зависници од шопинг и попусти- Black Friday. По тој повод, во период од 23.11 до 29.11, Ramstore Mall за своите најверни посетители овозможи цела недела неверојатни попусти.

Израдувајте се себеси или вашите најблиски со подарок од некоја од нашите продавници. Долгопосакуваното модно парче, книга од вашиот омилен писател, апарат за домаќинство, нов парфем… Составете си листа на желби и посетете нè, сè што ви треба ќе најдете тука.

Не заборавајте дека мора да се почитуваат сите мерки за заштита од Ковид 19 – носење маска, дезинфицирање на раце, држење дистанца.

Ве очекуваме на уште едно незаборавно шопинг искуство, ве очекуваме во Ramstore Mall.

black friday - web slider (002)