CARPISA MIDSEASON SALE UP TO -50%!

Повелете во нашиот CARPISA продажен салон во Рамстор мол и одберете го вашиот омилен модел чанта со намалени цени до -50% на одбрани артикли!

14900408_1409433232415382_7207560692414675511_n