Забава и добивки цел месец јули

Јули месец на високи попусти, забава и многу добивки во Рамстор мол. Бидете и вие дел од разновидните викенд активности во склоп на трговскиот центар. Нека ве следи среќата и овој месец јули, со среќните добивки.  Се што треба да направите е сметк

Добитници од наградната игра „Летај до финале“

Во петокот, 08ми јули се извлекоа последните добитници од наградната игра „Летај до финале“. Среќните добитници на велосипеди се: Ненад Јосевски Илчо Димитровски Адем Агои Дамир Старова Амдија Мустафа Снежана Стефанова Елизабета З.

Утре (08.07) голема завршница на кампањата Летај до финале

Среќниот добитник на главната награда на големата наградна игра која во месец јуни ја организираше Рамстор Мол, Летај до финале утре (08.07) во трговскиот центар ќе ги превземе двата билети со кои во живо ќе го следи финалето на европското првенство

Портокалов бран во Рамстор мол

Јули месец на протокалов бран и високи попусти во Рамстор мол. Во овој портокалов бран на високи попусти приклучени се сите брендови на трговскиот центар Рамстор кои ќе ве разладат со попусти до – 50 проценти. Подготвивме за вас цел месец попус

Викенд забавни активности: Навивај заедно со Рамстор мол

Дојдете во Рамстор мол и забавувајте во активностите поврзани со европското првенство во фудбал. Подготвувме за вас безброј викенд активности, концерти во живо, танцување, спортски активности и креативни работилници. Дечиња ве очекуваме во прес

Летај до финале на Европско со Ramstore mall и Turkish airlines

Рамстор мол и Тиркиш ерлјанс ве водат на финале на европско првенство во фудбал. Голема наградна игра за сите љубители на фудбалот и европското првенство. Летајте до финале на европското првенство во Франција. Приклучете се и вие во оваа наградна

Навивај со Ramstore mall и Turkish airlines

Навивај и забавувај се ова Европско првенство во фудбал заедно со Ramstore mall и Turkish airlines. Секој ден од одделот за брза храна следете ги во живо фудбалските натпревари. За дополнителна еуфорија при гледањето на натпреварите ќе придонесат

Рамстор мол и Мегле ве канат на млечен натпревар по повод Светскиот ден на млекото

Трговскиот центар Рамстор и Мегле по повод Светскиот ден на млекото, организира интересен настан за промоција и дегустација на разновидни млечни производи, проследено со интересни натпревари, подароци и многу забава. На 1 јуни (среда), со почеток

Летен саем на книга

Одлична вест за сите љубители на книгата. Во периодот од 31ви мај до 04 јуни во соработка со Македонската асоцијација на издавачи ќе се организира „Летен саем на книга“ во Рамстор мол. На истиот летен саем ќе се најдат 10 различни изведувачи ко