Голема наградна игра на Рамстор Мол

Рамстор Мол ве наградува - во Новата година со нов Ford EcoSport Со Рамстор Мол до поубави новогодишни празници   Од 16.11.2019 до 16.01.2020 година пазарувај во Рамстор Мол и учествувај во големата наградна игра каде можеш да освоиш но

РАМСТОР МОЛ ГО ОДБЕЛЕЖУВА СВЕТСКИОТ ДЕН НА МИЛЕНИЧИЊАТА

РАМСТОР МОЛ ГО ОДБЕЛЕЖУВА СВЕТСКИОТ ДЕН НА МИЛЕНИЧИЊАТА СО ФОТО КОНКУРС ОБЈАВЕТЕ ФОТОГРАФИЈА ОД ВАШЕТО МИЛЕНИЧЕ И УЧЕСТВУВАЈТЕ НА КОНКУРСОТ   По повод светскиот ден на миленичињата Рамстор Мол организира фото конкурс. Се што треба да направите е

Погледнете како си поминавме на маршот со Ивце Пивце

САКАМЕ ШКОЛО. САКАМЕ ПОВЕЌЕ ЛЕКТИРИ. ДАВАЈТЕ ДОМАШНИ - НЕ СЕ ИЗДРЖУВА ВЕЌЕ!!! СЕКОЈ ДЕН МАТЕМАТИКА. СЕКОЈ ДЕН ЗА УЖИНКА – ГРАШОК И БОРАНИЈА беа паролите кои вчера дечињата заедно со Ивце Пивце ги носеа од плоштад Македонија до Рамстор Мол. Многу п

Денеска маршираме до Рамстор Мол заедно со Ивце Пивце

Многу изненадувања, подароци и ваучери за сите деца во Рамстор Мол Денеска во 17 часот на плоштад Македонија ве чека Ивце Пивце со своите пријатели, жонглери, магионичари, пантомимичари, дечињата од Брејк а лег  заедно да марширате преку улица Мак

Конечно школо!

Ве чекаме сите во Рамстор Мол за еден поубав почеток на новата учебна година Започнете го првиот училишен ден со многу изненадувања и подароци во Рамстор Мол Ве чекаме сите на плоштад Македонија на 02 септември во 17 часот и заедно со Ивце Пивц

Уште само еден ден од Garage Sale

Останува уште само еден ден од најголемиот шопинг настан кај нас Garage Sale. Доколку до сега не сте успеале да дојдете во Ramsore Mall сега е шанса да ја искористите огромната и богата понуда на облека, накит, обувки, спортка опрема, аксесоари, к

Шопинг лудило во Рамстор Мол како никогаш до сега

Најголемиот шопинг настан кај нас, Garage Sale, како никогаш до сега привлече огромен број на посетители во првиот ден. Шопинг лудилото кое постои за време на Garage Sale, ги оправда нашите очекувања. Оваа недела од 14 до 20 август во Рамстор Мол

Од утре започнува Garage Sale во Рамстор Мол

Од 14 до 20 август, правиме чистка вадиме се надвор во Рамстор Мол СТОП. СТОП. СТОП. Што и да правите утре, стопирајте. Зошто? Бидејќи започнува најголемото шопинг лудило кај нас. Од утре се до 20 август започнува Garage Sale. Веќе добро познат

Garage Sale во Рамстор Мол од 14 до 20 август

Правиме чистка вадиме се надвор  Од 14 до 20 август во Рамстор Мол започнува Garage Sale, шопинг настан кој со нетрпение сите го очекувате. Како и секоја година, така и оваа, во Рамстор Мол правиме чистка и вадиме се надвор. Секој од вас ќе може д

Големо отворање на Comodita Home во Рамстор Мол

Во среда (31 јули) Comodita Home ја отвора деветата продавница во Македонија во Рамстор Мол во Скопје. Големото отворање е закажано за 12 часот кога Comodita Home ќе ги отвори вратите за сите свои потрошувачи со големи изненадувања, подароци и попуст