Намалување до -50% во Тимберленд

Време е за сезонско намалување во продавницата на Timberland! Сезонското намалување во продавницата на Timberland продолжува! Купете го омилениот пар чевли или облека на уште поголем попуст.  

Намалување до -50% во Окаиди

Сезонско намалување до -50 проценти во омилената детска продавница Окаиди. Подгответе се за летото и летните одмори по намалени цени.

Попусти до -50% во Ава

Неверојатни до -50% попуст во AVVA Skopje на целата колекција пролет/лето 2018! Тимот на Ава Ве очекува во Ramstore Mall - Skopje на првиот кат да Ви помогне да го направите совршениот избор за оваа сезона!

Матурски промоции во Охридски бисери

Изненадете ги вашите матуранти, подарете парче накит во кој е сплотена традицијата и модерниот дизјан. Обетки за неа Манжетни за него. Намалување на охридски бисери до -35%. Сребрен накит со бисер до -30%. На втор купен артикл д

Лајкни и добиј попуст во Артурс

Од 05 до 10 Април лајкни и добиј попуст во продавницата на Артурс. Кампањата ке биде активна на „Инстаграм“ и „Фејсбук“ страниците на Артурс. Долунаведената фотографија ќе биде објавена на фан страницата на Артурс, а сите кои сакаат да добијат

Меѓусезонски попуст во Parfois

Започнаа меѓусезонските попусти во PARFOIS, до – 30% на одредени производи. Пронајдете го вашиот омилен накит, чанта или часовник по намалени цени. Попустите важат до 15ти Април.

Кажи ДА и освој 30,000 денари од Том Таилор

TOM TAILOR кажува ДА за нови предизвици. Вие кажете ДА за наградна игра, подгответе ја најдобрата модна комбинација и станете потенцијален добитник на вредносен ваучер во износ од 30.000 денари во Том Тејлор! Ние им рековме ДА на новите предизвици

Велигденски попуст во Просветно дело

ПОМОГНИ МУ НА ЗАЈАЧЕТО ДА ЈА ПОПРАВИ МАШИНАТА ЗА ПРАВЕЊЕ ЈАЈЦА, ЗАПОЗНАЈ ГИ ЖИВОТНИТЕ НА ФАРМАТА, ПРИДРУЖИ Ѝ СЕ  НА ВЕСЕЛАТА ДРУЖИНА НА ПИЛЕНЦЕТО КАЛИМЕРО, БИДИ ДЕЛ ОД ЕКИПАТА ХРАБРИ КУЧЕНЦА ВО ПАТРОЛА... ВЕЛИГДЕНСКИ ПОПУСТ НА ТВОИТЕ ОМИЛЕНИ ИЗДАНИЈА

Пролетна колекција во Дуки Дасо

Најубавото, најколоритното и најпозитивното годишно време е на самиот праг. А за целосно уживање и дегустација на истото ви треба исто толку свеж и разигран изглед. Посетете ја продавницата на Дуки Дасо лоцирана на приземјето во Рамстор мол и погл