Празнична акција во LTB Jeans

Одлична понуда во продавницата на LTB Jeans во Рамстор мол, лоцирана на првиот кат. За едни купени фармерки, добивате до - 50 % попуст на вториот пар фармерки. Побрзаје во продавницата на LTB Jeans и подновете се одличен чинс.

Празнични попусти во продавниците на Магнетик

Велигденски попусти во продавниците на Магнетик во Рамстор мол. -20% на целата изложена колекција во BASLER, PENNYBLACK, LIU JO, MARELLA, MAX&Co, WEEKEND Max Mara! -20% на одредени артикли во PAUL&SHARK! Акцијата трае до 02.05.2016. Пос

Велигденски попусти во Тесориди Маре

Започнаа велигденските попусти во продавницата на Тесориди Маре лоцирана на приземјето на Рамстор мол. Одлични празнични попусти на одредени производи до - 50 %. Разубавете се природната козметика на Тесориди маре.

Пролетен попуст во Collezione

Започна пролетниот попуст во продавницата на Collezione, лоцирана на првиот кат во Рамстор мол. Меѓусезонки попуст на новата колекција до - 50 %. Дојдете во продавницата на Collezione и подновете се за престојните празници.

Празнична акција во Sport Vision

Велигденски попуст во продавницата на Sport Vision Macedonia, лоцирана на првиот кат во Рамстор мол. Дополнителни 20 % попуст од 28. април до 02. Мај на целиот асортиман. Честит Велигден ви посакува екипата на Sport Vision Macedonia.

Велигденска акција во Спорт М

Промотивна акција во продавницата на Спорт М и Адидас лоцирани на првиот кат во Рамстор мол. Велигденска акција од минус 20% на целиот асортиман во продавниците на Sport M. Aкцијата трае од 28.04-02.05. Ве очекуваме!

Велигденски попуст во Miss Spice

Празничен попуст во продавницата на Miss Spice од - 30 % на целата колекција во периодот од 26 до 30 април. Ве очекуваме во продавницата на Miss Spice, лоцирана на приземјето на Рамстор мол, да го одберете својот омилен накит по намалени цени.

Беспалатна достава на Carpisa куфери

Празниците ни се ближат. Дали се подготвивте за патувањата? CARPISA со бесплатна испорака во Скопје и цела Македонија со секоја сметка над 2.000 ден. Плаќањето се врши при достава. Ве очекуваме во продавницата на Carpisa на приземје во Рамстор мол

Меѓусезонска распорадажба во Том Тејлор

Изберете го вашето омилено парче облека по намалени цени во продавницата на Том Тејлор, која што е лоцирана на приземјето во трговскиот центар Рамстор. Побрзјате и искористете го овој меѓусезонски попуст во Том Тејлор.

Се за вашето дете во Mothercare

Продавницата на Mothercare, лоцирана на првиот кат во Рамстор мол со одлична понуда за вашето дете. Имено, за секоја купена колевка, креветче или кревет сите потррошувачи можат да добијат - 10% попуст или дополнително фијокар или плакар и добијте до