Пролетен попуст во Collezione

Започна пролетниот попуст во продавницата на Collezione, лоцирана на првиот кат во Рамстор мол. Меѓусезонки попуст на новата колекција до - 50 %. Дојдете во продавницата на Collezione и подновете се за престојните празници.

Празнична акција во Sport Vision

Велигденски попуст во продавницата на Sport Vision Macedonia, лоцирана на првиот кат во Рамстор мол. Дополнителни 20 % попуст од 28. април до 02. Мај на целиот асортиман. Честит Велигден ви посакува екипата на Sport Vision Macedonia.

Велигденска акција во Спорт М

Промотивна акција во продавницата на Спорт М и Адидас лоцирани на првиот кат во Рамстор мол. Велигденска акција од минус 20% на целиот асортиман во продавниците на Sport M. Aкцијата трае од 28.04-02.05. Ве очекуваме!

Велигденски попуст во Miss Spice

Празничен попуст во продавницата на Miss Spice од - 30 % на целата колекција во периодот од 26 до 30 април. Ве очекуваме во продавницата на Miss Spice, лоцирана на приземјето на Рамстор мол, да го одберете својот омилен накит по намалени цени.

Беспалатна достава на Carpisa куфери

Празниците ни се ближат. Дали се подготвивте за патувањата? CARPISA со бесплатна испорака во Скопје и цела Македонија со секоја сметка над 2.000 ден. Плаќањето се врши при достава. Ве очекуваме во продавницата на Carpisa на приземје во Рамстор мол

Меѓусезонска распорадажба во Том Тејлор

Изберете го вашето омилено парче облека по намалени цени во продавницата на Том Тејлор, која што е лоцирана на приземјето во трговскиот центар Рамстор. Побрзјате и искористете го овој меѓусезонски попуст во Том Тејлор.

Се за вашето дете во Mothercare

Продавницата на Mothercare, лоцирана на првиот кат во Рамстор мол со одлична понуда за вашето дете. Имено, за секоја купена колевка, креветче или кревет сите потррошувачи можат да добијат - 10% попуст или дополнително фијокар или плакар и добијте до

Меѓусезонско намаление во Parofis

Искористете го меѓусезонското намалување во продавницата на Парфоа во Рамстор мол. Набавете го вашето омилено парче накит, чанта или чевли по одличен попуст. Секогаш модерни со накитот од Парфоа.

Пролетна промоција во КОТОН

Одлична вест за сите потрошувачи на Котон во Рамстор мол.  Започна пролеттната промоција на поголемиот дел од новите колекции. Посетете ја продавницата на Котон и подновете се со некое ново парче облека по одлична цена.

Отворен ден во Springfield

Отворен ден за сите студенти и средношколци во Springfield секој 15-ти. Промоцијата  „Отворен Ден“ носи попуст од -30% за сите студенти и средношколци со приложување на легитимација, како и игра на таблет, а најбрзите тројца се наградени со маичк