Попусти до -50% во Ава

Неверојатни до -50% попуст во AVVA Skopje на целата колекција пролет/лето 2018! Тимот на Ава Ве очекува во Ramstore Mall - Skopje на првиот кат да Ви помогне да го направите совршениот избор за оваа сезона!

Матурски промоции во Охридски бисери

Изненадете ги вашите матуранти, подарете парче накит во кој е сплотена традицијата и модерниот дизјан. Обетки за неа Манжетни за него. Намалување на охридски бисери до -35%. Сребрен накит со бисер до -30%. На втор купен артикл д

Лајкни и добиј попуст во Артурс

Од 05 до 10 Април лајкни и добиј попуст во продавницата на Артурс. Кампањата ке биде активна на „Инстаграм“ и „Фејсбук“ страниците на Артурс. Долунаведената фотографија ќе биде објавена на фан страницата на Артурс, а сите кои сакаат да добијат

Меѓусезонски попуст во Parfois

Започнаа меѓусезонските попусти во PARFOIS, до – 30% на одредени производи. Пронајдете го вашиот омилен накит, чанта или часовник по намалени цени. Попустите важат до 15ти Април.

Кажи ДА и освој 30,000 денари од Том Таилор

TOM TAILOR кажува ДА за нови предизвици. Вие кажете ДА за наградна игра, подгответе ја најдобрата модна комбинација и станете потенцијален добитник на вредносен ваучер во износ од 30.000 денари во Том Тејлор! Ние им рековме ДА на новите предизвици

Велигденски попуст во Просветно дело

ПОМОГНИ МУ НА ЗАЈАЧЕТО ДА ЈА ПОПРАВИ МАШИНАТА ЗА ПРАВЕЊЕ ЈАЈЦА, ЗАПОЗНАЈ ГИ ЖИВОТНИТЕ НА ФАРМАТА, ПРИДРУЖИ Ѝ СЕ  НА ВЕСЕЛАТА ДРУЖИНА НА ПИЛЕНЦЕТО КАЛИМЕРО, БИДИ ДЕЛ ОД ЕКИПАТА ХРАБРИ КУЧЕНЦА ВО ПАТРОЛА... ВЕЛИГДЕНСКИ ПОПУСТ НА ТВОИТЕ ОМИЛЕНИ ИЗДАНИЈА

Пролетна колекција во Дуки Дасо

Најубавото, најколоритното и најпозитивното годишно време е на самиот праг. А за целосно уживање и дегустација на истото ви треба исто толку свеж и разигран изглед. Посетете ја продавницата на Дуки Дасо лоцирана на приземјето во Рамстор мол и погл

Купи подарок, добиј ваучер од Артурс!

АRTHUR'S по повод празникот на жената 8 МАРТ, на сите ценети потрошувачи им подготви специјално изненадување! Во периодот од 5ти до 8ти март со секоја сметка од Arthurs добивате ПОДАРОК вредносен ваучер! Повелете во ARTHUR'S продавницата лоцира

Подарок книга, звучи одлично! Празнични попусти во Литература.мк

Одлична понуда од штандот со најубави книги. Акција за 8-ми март на Литература.мк со  -20% попуст  на книги од женски автори во издание на  Арс Ламина. Во продолжение неколку од насловите кои што можете да ги изберете како идеален подарок за вашит

8мо мартовски попусти на Охридски бисери

Одлична акција на Охридски бисери “Ристески“ во Рамстор мол. Намалување на нивните производи по повод интернационалниот ден на жената. Изберете го најубавиот подарок по намалени цени од штандот на Охридски бисери лоциран на првиот кат од Рамсто