Сезонско намалување до -50% во Окаиди

Одлично сезонско намалување до - 50 проценти во омилената детска продавница Окаиди. Направете ја вашата идеална комбинација за ова лето само во Окаиди по намалени цени.  

Купете повеќе, платете помалку во Том Теилор

Одлична акција во продавницата на Том Теилор, купете повеќе, платете помалку! Со купен еден производ добивате 20 проценти попуст, додека со купени два производи добивате вкупно 30% попуст. Побрзајте акцијата трае до 10ти Јули.  

До – 30 % попуст во Спрингфилд

Вашата омилена продавница Спрингфилд на радост на сите потрошувачи има намалување на колекцијата пролет - лето до минус 30 проценти. Побрзајте акцијата трае до 05ти Јули.

– 40 % попуст во Тимберленд

Одлична летна понуда од продавницата на Тимберленд. До - 40 проценти попуст на колекцијата пролет - лето. Направете ја вашата идеална летна комбинација по намалени цени само во Тимберленд.

– 20 % на целата колекција во БАТА

Одлична летна понуда за сите љубители на обувките од Бата. До - 20 % попсут на целата колекција пролет- лето. Побрзајте, промоцијата трае до 05ти Јули.

Акција во Елва

Со купување на едно парче од линијата "Море", добивате гратис женски слип од програмата Ваsic. Aкцијата трае во периодот 15.06-15.07.2017 или до крајот на залихите. Ве очекуваме во Елва во трговскиот центар Рамстор на првиот кат.  

Попуст до -25% во Том Теилор

Одлична акција во продавницата на Том Теилор. Купете 2 производи и добијте намалување од минус 25%. Акцијата трае до 02.07.2017 година.

Shopping Weekend во СпортВижн

Викенд за одлично пазарување во продавницата на Sport Vision Macedonia! Од 16ти (Петок) до 18ти (Недела) Јуни добивате -20% попуст на СИТЕ ЦЕНИ, на ЦЕЛИОТ АСОРТИМАН!

СЕЗОНСКИ ПОПУСТ во Sport M

Долгоочекуваниот СЕЗОНСКИ ПОПУСТ во Sport M и Аdidas продавницата во трговскиот центар Рамстор ЗАПОЧНУВА ДЕНЕС ⚫🔴⚫ ✔ Вашите омилени артикли од денес можете да ги купите во нашите продавници со реално НАМАЛЕНИ ЦЕНИ ツ Ве очекуваме ツ

Shopping day во Спрингфилд

Ден за пазарување по намалени цени. Само денес во продавницата на Спрингфилд минус 25 % попуст на целата колекција. Ве очекуваме на приземје во Рамстор мол.