Shoemania во Спрингфилд

Shoemania во продавницата на Спрингфилд. Минус 20 проценти попуст на чевлите и патиките. Попустот се пресметува на каса и акцијата трае до 24 мај.

Одлична акција во Том Таилор

Одлична понуда во продавницата на Том Таилор лоцирана на приземјето во Рамстор мол. Добијте -20% со купување на два или повеќе артикли. Акцијата трае до 31.05.2017 година.

До – 15% попуст за матуранти во Карписа

Одлична понуда за сите матуранти во продавницата на Карписа. Минус 15 проценти попуст за сите матуранти. Изберете ја вашата омилена чанта или паричник и заблескајте на вашата матура.

Одличен попуст во Sport Vision

Одлична понуда во продавницата на Sport Vision лоцирана на првиот кат во Рамстор мол. Дополнителни до -20% попуст на целиот асортиман. Обезбедете си ново парче облека или обувки и тоа по намалена цена само во Sport Vision.

Подготви се за трчање со Адидас и Спорт М

Подгответе за трчање со најудобните обувки во продавницата на Адидас и Спорт М. Само за вас до -20% на ЦЕЛАТА RUNNING колекција. *Акцијата трае до 06.05 Трчајте со стил, трчајте со Адидас и Спорт М.

Заљубете се во Springfield!

Заљубете се во новата пролет/лето '17 колекција на Springfield со намалаување до минус 30 проценти. Попустот се пресметува на каса. Побрзајте промоцијата трае до утре!

Одлична понуда од Рамстор маркетот за Garage sale

Набавете ги потребните работи по намалени цени од маркетот во склоп на трговскиот центар Рамстор. Одлична понуда, за вас и вашите најблиски само во маркетот Рамстор во склоп на трговскиот центар. Побрзајте, акциите траат до 12 февруари годи

Најдобрите промоции на Garage Sale со попусти до 70%

Облека, накит, обувки, спортка опрема, бела техника. Се што ќе ви падне на памет и сето она што сте посакувале да го имате, сега може да го добиете по намалена цена со дури 70% попуст. Ова ви го овозможува Трговскиот центар Рамстор каде веќе петта го

Сезонски попусти во Бата

Започнаа сезонските попусти во продавницата на Бата, лоцирана на првиот кат во Рамстор мол. Купете ги вашите омилени чевли или чизми по намалени цени до - 50 проценти. Одлична понуда од брендот Бата за оваа сезона.