Одлично намлување до -50 % попуст во Тимберленд

Сезонско намалување на новата колекција есен - зима во продавницата на Тимберленд. Побрзајте и купете го вашето омилено парче облека или обувки си намалени цени до минус 50 проценти. Зимата е потопла заедно со Тимберленд.

Дополнителни – 20% попуст во Спрингфилд

Одлично дополнително намалување од -20 % попуст на веќе намалената облека во продавницата на Спрингфилд, лоцирана на приземје во трговскиот центар Рамстор. Побрзајте, акциајта трае до 22ви Јануари.

Започна сезонскиот попуст во Том Теилор

Веќе сте на стартната точка? Гужва е, затоа побрзајте и не ги пропуштајте исклучителните зимски попусти во продавниците Tom Tailor. За вас подготвивме вистинско изненадување, бидејќи за вас ја намаливме есенско-зимската колекција од  30% до 50%! П

КОМБИНИРАЈ ВО НОВАТА ГОДИНА СО SPORT VISION

Sport Vision Ви овозможува да комбинирате и да заштедите и во новата година. Во продавницата лоцирана на првиот кат во Рамстор мол со купување на еден производ добивате 10% дополнителен попуст. Со купување на два производи, добивате 20% дополнителен

Тотална ликвидација во Фиори

Започна тоталната ликвидација за оваа сезона во продавницата на Фиори лоцирана на првиот кат во Рамстор мол. Подгответе се за престојните празници по екстра намалени цени. Ве очекуваме на одличен шопинг во Фиори.

Купи повеќе, плати помалку во Том Тејлор

Одлична акција во продавницата на Том Тејлор. Купете повеќе, а платете помалку! За еден купен производ добивате 20 % попуст, додека за 2 купени производи добивате 30 % попуст. Дополнително добивате уште минус 10 % на веќе намалените артикли. Ва

✭ BLACK FRIDAY во Sport Vision✭

✭✭✭ BLACK FRIDAY ✭ BLACK WEEKEND ✭✭✭ Во продавницата на Sport Vision - НЕСОМНЕНО НАЈДОБРАТА ПОНУДА! Намалување од 20% на целиот асортиман, и неодоливи 30% на вториот поевтин производ. Не го пропуштајте намалувањето од 25. до 27. Ноември во мулти б

BLACK FRIDAY SALE во Котон!

BLACK FRIDAY SALE во продавницата на Котон! Попусти до минус 30% на целата колекција, вкучувајќи ги и моделите кои што се веќе на попуст. Само овој викенд, направете го вашето омилено пазарување по намалени цени. Не пропуштајте.

Попусти до 50 % во Артурс

ЦРНИОТ ПЕТОК КОЈ ДОЛГО ГО ОЧЕКУВАВТЕ!! Во продавнциата на Артурс лоцирана на првиот кат во Рамсотр мол. Екстра попусти на цел асортиман од 20-50%!!! Ве очекуваме на одличен шопинг.

„Црн петок“ во Literatura.mk

Во Literatura.mk пристигна „купувачкото лудило“ наречено Црн петок (Black Friday). Денеска, попуст до 70% на сите книги во издание на Арс Либрис и Либи во книжарницита во ТЦ Рамстор лоцирана на првиот кат. Ве очекуваме!