КОМБИНИРАЈ ВО НОВАТА ГОДИНА СО SPORT VISION

Sport Vision Ви овозможува да комбинирате и да заштедите и во новата година. Во продавницата лоцирана на првиот кат во Рамстор мол со купување на еден производ добивате 10% дополнителен попуст. Со купување на два производи, добивате 20% дополнителен

Тотална ликвидација во Фиори

Започна тоталната ликвидација за оваа сезона во продавницата на Фиори лоцирана на првиот кат во Рамстор мол. Подгответе се за престојните празници по екстра намалени цени. Ве очекуваме на одличен шопинг во Фиори.

Купи повеќе, плати помалку во Том Тејлор

Одлична акција во продавницата на Том Тејлор. Купете повеќе, а платете помалку! За еден купен производ добивате 20 % попуст, додека за 2 купени производи добивате 30 % попуст. Дополнително добивате уште минус 10 % на веќе намалените артикли. Ва

✭ BLACK FRIDAY во Sport Vision✭

✭✭✭ BLACK FRIDAY ✭ BLACK WEEKEND ✭✭✭ Во продавницата на Sport Vision - НЕСОМНЕНО НАЈДОБРАТА ПОНУДА! Намалување од 20% на целиот асортиман, и неодоливи 30% на вториот поевтин производ. Не го пропуштајте намалувањето од 25. до 27. Ноември во мулти б

BLACK FRIDAY SALE во Котон!

BLACK FRIDAY SALE во продавницата на Котон! Попусти до минус 30% на целата колекција, вкучувајќи ги и моделите кои што се веќе на попуст. Само овој викенд, направете го вашето омилено пазарување по намалени цени. Не пропуштајте.

Попусти до 50 % во Артурс

ЦРНИОТ ПЕТОК КОЈ ДОЛГО ГО ОЧЕКУВАВТЕ!! Во продавнциата на Артурс лоцирана на првиот кат во Рамсотр мол. Екстра попусти на цел асортиман од 20-50%!!! Ве очекуваме на одличен шопинг.

„Црн петок“ во Literatura.mk

Во Literatura.mk пристигна „купувачкото лудило“ наречено Црн петок (Black Friday). Денеска, попуст до 70% на сите книги во издание на Арс Либрис и Либи во книжарницита во ТЦ Рамстор лоцирана на првиот кат. Ве очекуваме!

Одлично намалување во продавницата на Котон

Продавницата на КOTON започнува со уште едно, уште поголемо намалување на цените во продавницата во нашиот трговски центар. Пронајдете го вашето омилено парче облека по намалени цени.

Комбинирај во Sport Vision

Започнува големата шопинг манија во продавницата на Sport Vision! Со купување на било кој производ остварувате 60% попуст на вториот производ или при купување на три производи третиот најевтин го добивате ГРАТИС! Ве очекуваме во продавницата на S