Шопинг денови во Бата

Шопинг денови во продавницата на Бата, лоцирана на привиот кат во Рамстор мол. Од -20% и -30% попуст на селектирани производи од колекцијата есен/зима 2016.

CARPISA MIDSEASON SALE UP TO -50%!

Повелете во нашиот CARPISA продажен салон во Рамстор мол и одберете го вашиот омилен модел чанта со намалени цени до -50% на одбрани артикли!  

Неодолива есенска понуда од Wenice

Одлична есенска понуда за вашите најмили само во продавницата Wenice лоцирана на првиот кат во Рамстор мол. Погледнете дел од новата колекција есен - зима наменета за вашите најмили. Посетете ја продавницата на Wenice и пронајдет

НЕКА ТЕ ОБЗЕМЕ ТВОЈАТА НОВА НАЈОМИЛЕНА ЈАКНА ОД TOM TAILOR

Новата колекција на зимски јакни носи различни модели и материјали, кои одлично ќе го дополнат вашиот изглед и истовремено ќе ви обезбедат удобност и топлина. За тие што сте повеќе по класиката, ви советуваме да изберете јакни во сина, црна и во сива

Yamamay – За секоја жена, за секое тело

Вистинската убавина на жената е одлика на тоа како една жена се чувствува, а самодовербата која таа ја поседува е главниот виновник за нејзината привлечност и убавина. Чувствувањето одлично во сопствената кожа е нешто што секоја дама го заслужува, п

Bata Vivienne – бeзвремениот шарм на англискиот стил

Моделот Vivienne е дел од колекцијата на BATA за есен/зима 2016, инспириран од англиската традиција и пропознатливиот англиски стил. Изработени од кожа и подигнати на повисока гума која е направена од особено лесен материјал, овие чевли се практични

КАПУТОТ КАКО ЗАШТИТЕН ЗНАК НА ГРУПАЦИЈАТА MAX MARA

Есента официјално пристигна во градот. Што значи само едно нешто - време е да го освежите вашиот гардеробер со нов топол капут кој ќе ве стопли во престојните студени денови. Кога зборуваме за категоријата капути, мораме да се задржиме на луксузните

FIORELLA RUBINO – PLUS SIZE СО УЛТРА МОДЕРНА И ЖЕНСТВЕНА КОЛЕКЦИЈА!

Италијанскиот моден бренд Fiorella Rubino, е редок, исклучителен бренд, кој дизајнира и произведува модерна, трендовска облека за жени со поизразени женски облини. Токму затоа, овој бренд внмателно ги креираа своите колекции поделени во неколку тенде

Нова колекција “Алма Рас“ во Елва

Пристигна новата колекција наречна како Алма Рас во продавницита Елва, лоцирана на првиот кат во нашиот трговски. Драги дами, каков и да е вашиот стил, ќе најдете парче за уживање во новата колекција на Alma Ras во Еlva!