10 работи што мора да ги набавите на Garage Sale

Најголемата шопинг манија во градот, Garage Sale само што започнa! Дали сте подготвени за нова луда авантура за потрага на производи по ниски цени до 70% попуст? Ние ви предлагаме 10 работи што не смеете да пропуштите да ги купите на петтата акцис

Последно намалување во Спрингфилд

Последно намалување во продавницата на Springfield лоцирана на приземјето во Рамстор мол. Финално намалување на колекцијата пролет - лето 2016 пред големата распродажба.

Целата колекција на -50% попуст во Окаиди

Вашата омилена продавница Окаиди со нов сезонски попуст. До минус 50 % попуст на целиот асортиман на новата колекција. Набавете го вашето омилено парче облека за вашите најмили по намалени цени.

OLTRE и FIORELLA RUBINO ДО -70%!

Одлична понуда од продавниците на Oltre и Fiorella Rubino. Попуст до - 70 проценти на дел од новата колекција. Одберете први.

Среќни денови во Miss Spice

LUCKY DAYS  во Miss Spice Accessories . Одлична акција во продавницата на Miss Spice! Не пропуштајте ја можноста да ги имате омилените парчиња на накит и аксесоари по најдобрите цени ова лето! Од денес до четврток, ви најавуваме ***Lucky Days**

Одлично намалување до 70% во Бата

Одлична вест за сите шопингхоличари. Сезонско намалување на дел од колекцијата во продавницата на Бата до минус 70 проценти. Ве очекуваме во продавницата на Бата секој ден во периодот од 10 до 22 часот.

Сезонско намалување до – 60 % во Springfield

Одлична понуда од продавницата на Springfield. Сезонско намалување на новата колекција до минус 60 проценти. Надополнете го вашиот плакар со омилените прачиња облека од Springfield.

Одличен сезонски попуст во Окаиди

Започна сезонскиот попуст во омилената продавница за најмилите Окаиди. Одличен попуст до минус 50 проценти на новата колекција пролет - лето 2016. Нека блеснат вашите најмили во облеката на Окаиди.