„Црн петок“ во Literatura.mk

Во Literatura.mk пристигна купувачкото лудило наречено Црн петок (Black Friday).

Денеска, попуст до 70% на сите книги во издание на Арс Либрис и Либи во книжарницита во ТЦ Рамстор лоцирана на првиот кат.

Ве очекуваме!

black-friday1