Матурско мени од одделот за брза храна на Рамстор мол

Одлично матурско мени за сите матуранти од одделот за брза храна на Рамстор мол.

Посетете го одделот за брза храна и уживајте во богатиот избор на матурското мени на Рамстор мол.

Stage Caffe

Одлична понуда од кафулето Стејџ во Рамстор мол за сите матуранти.

Со секое купено кафе добивате можност да добиете свежо цеден сок со доплата од само 40 денари.

stage_caffe

Anatolia

Одлично и вкусно матурско мени од ресторанот Анатолија.

Со секој купен турски специјалитет по намалена цена добивате гратис ајран.

anatolia

Goody’s Burger House

Одличен избор на матурско мени од Goody’s Burger House за сите матуранти.

2 хамбургера + Country style помфрит + 2 Кока коли од 25о мл. Kлуб сендвич  и превкусниот Chick N’ Crips extreme burger.

goodys

Twiggy

Превкусни хамбурегер оброци за матурантите во ресторанот на Твиги.

Со секој купен оброк добивате хамбургер, помфрит и сок.

twiggy

Burger King 

Превкусно крцкаво мени од Burger King за сите матуранти.

burger_king

Hot and Fresh Chickz

Одлично матурско мени од ресторанот со пилешки специјалитети.

chickz1