Меѓусезонска распродажба во продавниците на Магнетик

Одлична меѓусезонска распродажба во продавниците на Магнетик лоцирани во Рамстор мол.

До – 30 проценти попуст на пролетната колекција од брендовите Weekend Max Mara, Marella, Max&Co, Pennyblack, Basler, Liu Jo, Paul&Shark.

Побрзајте промоцијата е ограничена.

max&co pennyblack pennyblack1

lio jo2