Најдобрите промоции на Garage Sale со попусти до 70%

Облека, накит, обувки, спортка опрема, бела техника. Се што ќе ви падне на памет и сето она што сте посакувале да го имате, сега може да го добиете по намалена цена со дури 70% попуст. Ова ви го овозможува Трговскиот центар Рамстор каде веќе петта година по ред ја организира својата веќе позната Garage Sale акција.

wGS (nadvoreshna) preview

Водејќи се по принципот на големите попусти во најпознатите трговски центри насекаде низ светот, Рамстор за љубителите и шопинг зависниците ќе овозможи големо намаление на цените во сите продавници што се дел од трговскиот центар. Зимската распродажба започна денес и ќе трае до 12ти февруари, правејќи ги тие денови вистински предизвик за сите купувачи.

WGS flaer vnatreshna preview

Со започнувањето на оваа Garage Sale акција, присуството и посетата во Рамстор мол е задолжителна за сите затоа што за време на оваа распродажба со сигурност секој ќе најде нешто за свој вкус по намалена цена.

Не го испуштајте она кое сакате да го имате и заслужува да биде ваше!