Попусти до -50% во Ава

Неверојатни до -50% попуст во AVVA Skopje на целата колекција пролет/лето 2018!

Тимот на Ава Ве очекува во Ramstore Mall – Skopje на првиот кат да Ви помогне да го направите совршениот избор за оваа сезона! 36522051_1886607031377468_8973439592023719936_n