Празнични попусти во Спортвижн

Празнични попусти од 20.(Среда) до 24.(Недела) Декември во продавницата на Sport Vision Macedonia .

Ве очекува неодолива понуда со попуст од 30% на зимската колекција и дополнителен попуст од 20% на целиот асортиман

25446181_1682691945125026_3050984740445034520_n