Празнични попусти во продавниците на Магнетик

Велигденски попусти во продавниците на Магнетик во Рамстор мол.
-20% на целата изложена колекција во BASLER, PENNYBLACK, LIU JO, MARELLA, MAX&Co, WEEKEND Max Mara!
-20% на одредени артикли во PAUL&SHARK!
Акцијата трае до 02.05.2016.

Посетете ги продавниците на Магнетик во Рамстор мол и подновете се со вашите омилени парчиња облека по намалени цени.

lio jo lio jo1 oltre max mara

basler

max mara1