Пристигнаа огромните попусти во Рамстор Мол

Конечно дојде тоа време од годината. „Правиме чистка, вадиме се надвор!“ Започна традиционалната шопинг манија Garage Sale во Рамстор мол.

До 70% намалени цени и попусти на попустите, од 6 до 11 февруари најголемата распродажба во градот. Неверојатно ниски цени за производи од реномирани брендови, висок квалитет и супер забава која ќе ви овозможи да се подновите со облека за престојната сезона, да изнакупувате подароци за вашите најблиски, да изненадите некој драг или едноставно да го искористите моментот и да пазарите многу за малку. Kaко и досега, во кампањата ќе учествува и Рамстор маркетот лоциран во Рамстор Мол, кој за сите посетители предвидува големи промоции и намалувања на цените.

Garage Sale во Рамстор мол од 06 до 11 февруари. Ве очекуваме!

Flaer Winter Garage Sale Nadvoreshna str Flaer Winter Garage Sale Vnatreshna