Среќни денови во Miss Spice

LUCKY DAYS  во Miss Spice Accessories .

Одлична акција во продавницата на Miss Spice! Не пропуштајте ја можноста да ги имате омилените парчиња на накит и аксесоари по најдобрите цени ова лето!

Од денес до четврток, ви најавуваме ***Lucky Days*** со:

🌸 – 20 % НА ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ

🌸 – 30 % НА ШЕШИРИ

🌸 – 30 % НА ТАШНИ

🌸 до – 40 % НА БИКИНИ

🌸 – 50 % НА МАРАМИ

🌸 – 50 % НА НАКИТ

Побрзајте во продавницата на Miss Spice лоцирана на приземјето на Рамстор мол и набавете го вашето омилено парче накит.

13662113_971243696326411_5930155172740540347_o