• Cover photo

Working hours
10:00-22:00

Supermarket
08:00-22:00

Food court
10:00 – 24:00

Synday and state holidays
10:00 – 20:00

Events

web srekno maturanti

СРЕЌНО МАТУРАНТИ

Дали сте подготвени за вашата матурска вечер? Рамстор Мол, центарот на пазарувањето се грижи за Вашиот изглед, да...

Read more
viber_image_2022-12-09_15-23-14-344

Среќни добитници на наградната игра ,,17 години со Вас 117 награди за Вас”

 По повод 17-от роденден на Рамстор Мол, беше организирана наградна игра ,, 17 години со Вас 117 награди за Вас. Во прод...

Read more
WEB NASATANI PHOTO

ЗАПОЧНА GARAGE SALE

Од денес па се до 17 Август заборавете на се друго и насочете се на шопинг во Рамстор Мол. Garage Sale конечно започна. ...

Read more

Promotions

35686854_2230339610324736_987790397306568704_n

Fiorella Rubino discounts up to -50%

Excellent reduction Fiorella Rubino to -50 percent. Go shopping at Ramstore Mall.  ...

Read more
TBL_SALE 1Facebook

Reduction up to -50% in Timberland

The Timberland store season continues! Time for seasonal reduction in store Timberland! Buy your favorite pair of sh...

Read more
last sale ramstore

Last reduction in Springfield

Last reduction in the Springfield store located on the ground floor in Ramstore Mall. Final reduction of the collecti...

Read more

Ramstore

Come to the
well-supplied
Ramstore hipermarket

Read more