Настани

16 јануари 2018
Brendiranje kola POD Mock up

Извлечен добитникот од наградната игра „Пазари, греби, добиј!“

Новогодишната наградна игра „Пазари, греби, добиј!“ на Рамстор мол и официјално заврши. Истата започна на 24-ти ноемв...

Прочитај повеќе
15 јануари 2018
Instagram sponzoriran pazari grebi dobi

Кој ќе биде сопственикот нa новиот Citroen C3 Aircross?

Главно извлекување од новогодишната наградна игра „Пазари, греби, добиј!“ на Рамстор мол! Утре, 16ти Јануари со поч...

Прочитај повеќе
5 јануари 2018
Srekni bozikni praznici 3

Работно време за Бадник и Божиќ

Почитувани посетители и потрошувачи би сакале да ве известиме дека по повод престојните празници, трговскиот центар Рамс...

Прочитај повеќе

Промоции

21 декември 2017
25586929_1635047199884654_3714379207434530829_o

Попусти во ГФ Италиа и Касамиа

Одлична празнична понуда од ГФ Италиа и Касамиа. Посетете ја продавницата на ГФ Италиа лоцирана на првиот кат од Рамс...

Прочитај повеќе
21 декември 2017
50%

Попусти до – 50% во AVVA

Одлични попусти во продавницта за машка облека АВА лоцирана на првиот кат во Рамстор мол. Празнични денови со празнич...

Прочитај повеќе
21 декември 2017
25446181_1682691945125026_3050984740445034520_n

Празнични попусти во Спортвижн

Празнични попусти од 20.(Среда) до 24.(Недела) Декември во продавницата на Sport Vision Macedonia . Ве очекува неодол...

Прочитај повеќе