Одлична акција во Том Таилор

Одлична понуда во продавницата на Том Таилор лоцирана на приземјето во Рамстор мол. Добијте -20% со купување на два или повеќе артикли.

Акцијата трае до 31.05.2017 година.

TT_-20% so kupuvanje na 2 ili poveke artikli_17.05.2017