Жежок попуст во Tom Tailor

Жежок сезонски попуст до - 50 % попуст во продавницата на Tom Tailor лоцирана на приземјето на Рамстор мол. Побрзајте акцијата трае до 10ти јули, направете ја вашата омилена комбинација по намалени цени.  

Сезонски попусти низ сите продавници во Рамстор мол

Големите сезонски попусти во продавниците низ нашиот трговски центар започнаа! Посетете не и во пријатна атмосфера одберете ги вашите омилени летни парчиња облека. Бидете модерни и поинакви секој ден ова лето.  

Одлична акција во Collezione

Одлична акција во продавницата на Collezione лоцирана на првиот кат во Рамстор мол. Платете еден производ и добијте еден гратис. Акцијата трае до 05.06.2016 година и се однесува на производите со пониска цена.  

Котон акција: Земи 3, плати 2

Одлична акција во продавницата на Котон лоцирана на приземје во Рамстор мол. Платете 2 парчиња облека и третото земете го за 1 денар. Акцијата се однесува на означената роба Basic men и Basic women и трае до 05.06.2016 година. Ве очекуваме в

Ден за пазарување во Спорт М

Одличен ден за пазарување во продавницата на Спорт M лоцирана на првиот кат во Рамстор мол. Попуст од - 20 % на целиот асортиман. Не пропуштајте да го купите своето омилено парче од најдобрите брендови, по пониска цена! *Акцијата важи само

Shopping day во Sport Vision

Одличен ден за пазарување во продавницата на Sport Vision лоцирана на првиот кат во Рамстор мол. Само овој четврток, 26.05, минус 20 проценти на целиот асортиман. Екипо ве очекуваме денес на Shopping day во Sport Vision.

Одлична понуда во продавницата Mothercare

Одлична акција во продавницата Mothercare лоцирана на првиот кат во трговскиот центар Рамстор. Минус 10 проценти попуст на сите колички во периодот од 16.05 до 29.05. Од понудата се исклучени моделите кои се веќе намалени.

Акција на ранци во Офис Плус

Одлична акција во продавницата на Офис Плус лоцирана во сутерен во Рамстор мол. Попуст на 578 модели на ранци. Дојдете во продавницата на Офис Плус и пронајдете го вашиот омилен ранец.

Супер неделна акција во Спорт М

Супер неделна акција во продавницата на Спорт М лоцирана на првиот кат во Рамстор мол. ►►► 1+1= -50% ◄◄◄ Комбинирај артикли од брендовите Salomon, 4F, Hi-Tec, Lacoste, Asics, Vans, Skechers, Puma, Lotto, New Balance, Speedo, Power Superb, Davideli

Супер акција во Sport Vision

Комбинирајте производи од брендовите Champion, Sergio Tacchini, Ellesse, Umbro, Slazenger, Lonsdale,Speedo, Arena, Rang и добијте -60% на вториот производ, со пониска цена. Акцијата трае до 17.05.2016 Екипата на Sport Vision ве очекува.